Prvenstvo OŠ Gorskog kotara u atletici

27 svibnja 2025

U utorak, 27. svibnja 2025., u Mrkoplju održano je Prvenstvo OŠ Gorskog kotara u atletici. U natjecanju su sudjelovali učenici 1. – 4. razreda u pratnji učiteljica Helene Mihelčić i Sanje Arh. Učenici su se natjecali u dvije kategorije 1. i 2. razredi te 3. i 4. razredi u šest atletskih disciplina, pojedinačno i ekipno.

Naša je škola ostvarila odličan rezultat osvojivši 11 pojedinačnih medalja, 1 brončanu medalju u štafeti, a kao ekipa osvojili su 2. mjesto.

Iskrene čestitke svim našim učenicima na odličnom uspjehu!